منشور انتخابات حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی

منشور: انتخابات حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی مناظره 96 اخبار انتخابات 96 مشروح مناظره نامزدها اولین مناظره انتخاباتی دانلود فیلم

گت بلاگز وب‌گردی آزار و اذیت کودکان، تفریح پدر و مادر کودک آزار

پدر و مادر کودک آزار، تفریحشان آزار و اذیت فرزندانشان است و هر وقت که پولی جهت خرید مواد مخدر ندارند آزار فرزندان را شروع می‌کنند.

آزار و اذیت کودکان، تفریح پدر و مادر کودک آزار

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، زن و مرد معتاد بار ها فرزندانشان را مورد ضرب و شتم قرار داده اند.

عبارات مهم : معتاد
استخوان های ۶ فرزند آنها، زیر باد کتک های پدر و مادر نرم شده است و کار تا جایی پیش رفته که پدر بزرگ جهت کمک به نوه هایش وارد عمل شده است هست.

زن و مرد ساکن مشهد بوده و هر دو معتاد هستند. آن ها سال هاست که مواد مخدر مصرف می کنند و یکی از تفریحاتشان، نشستن در کنار هم با نشانه مصرف مواد مخدر هست.

زمانی که مواد مصرف می کنند، حالشان خوب هست، ولی فقط کافی است که پولی جهت خرید مواد مخدر نداشته باشند. آن وقت است که تفریحشان آزار و اذیت فرزند ها می شود.

به علت ضرب و شتم شدید فرزندان از سوی پدر و مادر، دختر بزرگ خانواده اکنون مدتی است که ازدواج کرده و راهی شهرستان بروجرد شده است هست. او که ۱۹ سال دارد تلاش کرده خواهر خود را نیز از منزل ای که پر از تنش هست، خارج کند.

این دختر نیز در حال حاضر با خواهر خود زندگی کرده و قرار است به زودی ازدواج کند.

پس از ازدواج خواهر بزرگ تر، فرزندان کوچک خانواده بی پناه شده است اند. این بی پناهی را می توان از صورت این کودکان و آثار ضرب و شتم به روی بدن آن ها به خوبی مشاهده کرد.

مهسا، ۱۰ سال دارد و خواهر و برادر کوچکتر او نیز ۴ و ۵ ساله هستند.

به علت اوضاع بسیار نامناسب کودکان، پدر بزرگ با گزارشی که به بهزیستی داده، باعث شده است دو کودک ۴ و ۵ ساله به بهزیستی واگذار شوند و مهسا ۱۰ ساله نیز اکنون نزد پدر بزرگ خود زندگی می کند.

زن و مرد معتاد، یک فرزند نوزاد نیز دارند. نوزادی که بعد از آزار و اذیت زیاد پدر و مادر، همین چند روز پیش از سوی اورژانس اجتماعی به شرکت بهزیستی کشور واگذار تا از این بعد در شیرخوارگاه نگهداری شود.

برای بررسی اوضاع این نوزاد، خبرنگار گفت و گویی را با سمیه امیر خانی، مددکار اجتماعی موسسه خیریه مهرآفرین داشته هست.

وی در رابطه با شرایط این نوزاد می گوید: از آنجا که مادر و پدر سابقه کودک آزاری و ضرب و شتم کودکان خود را داشته اند، نگرانی زیادی بابت شرایط عضو تازه خانواده داشتیم.

این مددکار اجتماعی می افزاید: پدر و مادر هر دو مصرف کننده مواد مخدر هستند و شغلی نیز ندارند که بخواهند از طریق آن کسب درآمد کنند به همین خاطر ممکن بود هر لحظه اقدام به فروش نوزاد خود کرده و آینده بدی را جهت نوزاد رقم زنند. به همین خاطر عنوان را به اورژانس اجتماعی اطلاع دادیم و خوشبختانه وظیفه آخرین بازمانده فرزندان این خانواده نیز مشخص شد.

امیرخانی با اشاره به اوضاع پدر بزرگ این خانواده می گوید: پدر بزرگ قادر به نگهداری از نوه هایش نبوده به همین خاطر است که خواستار حضور سه تن از نوه هایش در بهزیستی شده است و یکی از آن ها را نیز خود نگاه می دارد.

منبع:میزان

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: معتاد | نوزاد | ازدواج | کودکان | فرزندان | خانواده | مرد معتاد | خواهر و برادر | اورژانس اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog