منشور انتخابات حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی

منشور: انتخابات حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی مناظره 96 اخبار انتخابات 96 مشروح مناظره نامزدها اولین مناظره انتخاباتی دانلود فیلم

گت بلاگز علمی پزشکی زیبای و جوانی پوست در تابستان

برای قشنگی و کم کردن چین و چروک صورت به خصوص در فصل گرم سال بعضی نکات را رعایت کنید تا پوست شما جوان و قشنگ بماند.

زیبای و جوانی پوست در تابستان

به گزارش خبرنگار حوزه کلینیکگروه علمی پزشکی کلوب خبرنگاران؛ اگر می خواهید پوست شما جوان بماند و چین و جچروک بر روی آن ایجاد نشده یا این خطوط روی پوستتان از بین برود باید بعضی نککات مهم را رعایت کنید:
از پوست در برابر آفتاب محافظت کنید
به منظور محافظت پوست در برابر نور آفتاب تلاش کنید در معرض نور خورشید قرار نگیرید، از کرم ضد آفتاب با پوشش اوج استفاده کنید، لباس های آستین بلند و شلوار به خصوص در فصول گرم بپوشید، از مرطوب کننده استفاده کنید.

عبارات مهم : خورشید

این شکلی بخوابید تا پوست شما چروک نشود
وقتی در طول خواب شب در یک اوضاع خاص بخوابید در نتیجه آن چین و چروک هایی مشهور به “خطوط خواب” بر روی لایه های بالایی پوست شما ایجاد می شوند.
خوابیدن به پهلو منجر به ایجاد چین و چروک بر روی گونه ها و چانه شده است و خوابیدن بر روی شکم چین و چروک هایی در اطراف ابرو ایجاد می کند.
ماهی قزل آلا بخورید
ماهی قزل آلا (به همراه دیگر ماهی های آب سرد) منبع بسیار خوبی از پروتئین ها بوده و حاوی مقدار زیادی از اسیدهای چرب امگا ۳ می باشد. کارشناسان تغذیه و متخصصان پوست اسیدهای چرب را جهت تغذیه پوست مهم دانسته و و به چاقی و جوانی صورت کمک می کند که درنتیجه می تواند به کم کردن چین و چروک صورت کمک می کند.
عینک ضدآفتاب استفاده کنید
پوست دور چشم نازک بوده و در اثر نورآفتاب دچار چین و چروک می شود به همین علت استفاده از عینک آفتابی می تواند پوست اطراف چشم را از آسیب نور خورشید محافظت کرده و پوست شما جوانتر بماند.
صورتتان را بیش از حد نشویید
پوست چربی طبیعی دارد که با شست و شوی زیاد این چربی ها از بین رفته و چین و چروک در وست ایجاد می شود، جهت وست صورت از صابون های حاوی مرطوب کننده یا ژل پاک کننده استفاده کنید.
ویتامین قشنگی را فراموش نکنید
مطالعات نشان داده اند که کرم های حاوی ویتامین C می تواند به کلاژن سازی پوست کمک کرده و آن را در برابر اشعه UVA و UVB محافظت کند همچنین به کم کردن قرمزی، لکه های سیاه پوست کمک می کند.
ویتامین C یا همان اسید اسکوربیک عالی ترین درمان جهت چین و چروک بوده و تلاش کنید از مواد غذایی حاوی ویتامین C زیاد مصرف کنید.
سویا غذایی جهت جوانی پوست
سویا ظاهر پوست خود را اصلاح بخشیده و از آن محفاظت می کند، مطالعات نشان می دهد که سویا به عنوان یک مکمل به محافظت در برابر و حتی التیام بعضی آسیب های نور خورشید به پوست کمک می کند.
قهوه و کاکائو دوست پوست شما
مطالعات نشان می دهد که کاکائو و قهوه با سطح بالایی از دو آنتی اکسیدان (اپی کتیچین و کاتچین) از پوست در برابر آسیب نور خورشید محافظت کرده و جریان خون به سلول های پوست را اصلاح می بخشد، همچنین موجب آبرسانی و رطوبت بخش و لطافت پوست می شود.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: خورشید | مطالعات | ویتامین | استفاده | ویتامین | ویتامین C | مرطوب کننده | اخبار سلامت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog